Tassimo ontkalken op de snelste en beste manier
Dolce Gusto ontkalken op de snelste en beste manier
Espresso zetten met een halfautomatische espressomachine
Nespresso ontkalken op de snelste en beste manier
Koffiemachine ontkalken op de snelste en beste manier
Senseo ontkalken op de snelste en beste manier
Nespresso machine
Halfautomatische espressomachine


Wie ooit een goede espresso heeft gedronken, herkent de kenmerkende, intens krachtige, complexe smaak en de fluwelen, dikke structuur. Voor een barista is het zetten van een espresso de zoektocht naar perfectie. Een sublieme espresso is een koffie die in balans is. Een espresso is krachtig van smaak, zonder dat er overheersende smaken zijn. Bij een goede espresso is het niet nodig om suiker toe te voegen om te bittere smaken te camoufleren.
Rocket R58 -
Filterdrager van een halfautomaat espressomachine met 2 uitlopen[/caption]
De fijne maalgraad is een belangrijke factor voor een goede espresso[/caption]
Barista verdeelt de gemalen koffie gelijkmatig over de filterdrager[/caption]
Goed tampen is noodzakelijk voor het zetten van een espresso met een halfautomaat espressomachine[/caption]
Het meten van de doorlooptijd en het aantal gram espresso tijdens het zetten van espresso met een halfautomaat[/caption]
Geen cremalaag: dit kan mogelijk komen door
De uitloop zegt veel over het zetproces met een halfautomatische espressomachine[/caption]
De OCD distributie tool zorgt voor een perfect oppervlak om te tampen en voor een koffiekoekje met gelijke dichtheid. Nadat je de gemalen koffie gelijkmatig met je wijsvinger hebt verdeeld over de filter, plaats je de OCD in de filterdrager. De OCD kan je best afstellen naar de juiste hoeveelheid koffie. Als dat gebeurd is, draai je met de OCD rond in de filterdrager waardoor de koffie nog gelijkmatiger wordt verdeeld. Let op, de OCD is dus niet tampen. Het is een extra handeling om beter te tampen.
Katrijn
op 25 Mar 2021Marieke
op 04 Mar 2021Wil
op 01 Mar 2021Marieke
op 27 Feb 2021Tim Van Tittelboom
op 01 Mar 2021Wil
op 01 Mar 2021Jonas Verheyen
op 03 Nov 2020Sebastiaan
op 03 Nov 2020Jacqueline de Jong
op 26 Oct 2020Tim Van Tittelboom
op 26 Oct 2020Herman
op 19 Aug 2020Tim Van Tittelboom
op 07 Sep 2020Barry
op 30 Jun 2020Khadija
op 11 Jun 2020Tim Van Tittelboom
op 11 Jun 2020Khadija
op 13 Jun 2020Huub Salden
op 26 Mar 2020Tim Van Tittelboom
op 26 Mar 2020Jan
op 08 Feb 2021Thea Burgers
op 11 Jan 2020Tim Van Tittelboom
op 11 Jan 2020Marlies
op 15 Aug 2019Tim Van Tittelboom
op 15 Aug 2019